راهکاری نوین در تبلیغات و ارتقاء موقعیت برند شما در ذهن مخاطب

در بحث تبلیغات و اثر بخشی آنها برای برندها ، این روزها با پدیده ای مواجه هستیم به نام کور بَنِری یا نابینایی نسبت به بنرهای تبلیغاتی Banner Blindness که مشخصا همانطور که از اسمش پیدا است ، مخاطبِ برندها و کسب و کارها کاملا نسبت به بنرهای تبلیغاتی سایت ها یا هر نوع تبلیغات دیگری مانند تیزرهای تبلیغاتی در تلویزیون ، بیلبوردهای خیابانی و…. کاملا بی اعتنا یا به عبارتی ” کور ” شده اند .

و از این بدتر اینکه حتی اگر تبلیغات را هم ببینند دید خوبی به این نوع تبلیغات و یا برندی که بیش از حد می خواهد خودش را در چشم بیننده قرار بدهد ندارند . پس مشخصا  این نوع تبلیغات معمولا نتیجه عکس می دهند و مخاطب هدف را کاملا نسبت به برند بی اعتماد میکنند .

اما در کنار این بی اعتمادی و نادیده گرفتن پیام های تبلیغاتی از طرف مخاطب ، نمی توانیم بدون آگاه سازی مخاطب هدف مان از برند و محصول مان حرفی برای گفتن در بازار پر رقابت این روزها داشته باشیم . قطعا انزوا و تبلیغ نکردن راهکار نتیجه بخش و درستی نیست و  اگر شما نتوانید محصول یا خدمات تان را بفروشید و مخاطب هدف خود را پیدا کنید و به او خودتان را معرفی کنید قطعا مجموعه شما به زودی می میرد و تمام ایده های هرچند خلاقانه شما در دنیای کسب و کار برای همیشه زیر پای رقیبان له میشود و اثری هم از آن به جا نمی ماند .

و البته هیچ کمپین تبلیغاتی بدون داشتن محتوای عالی و هدفمند نمی تواند در ذهن مخاطب ماندگار شود . پس فرقی نمیکند دنبال ساخت بنر تبلیغاتی ، تیزر تلویزیونی ، بیلبورد خیابانی یا … هستید ، مهم این است که بدون پشتوانه محتوای ارزشمند و ماندگار نمی توانید نتیجه طولانی مدت و اثر بخشی از تبلیغات بگیرید.

پس راهکار چیست ؟

ما در رایتینا تصمیم گرفتیم نوع خاصی از تبلیغات را گسترش بدهیم که در واقع به هیچ وجه به شکل مستقیم تبلیغ برند یا محصولی را نمی کند بلکه بالاتر از هر چیزی به مخاطب و نیازهای او فکر میکند و اطلاعات مفید و ارزشمند به او می دهد و یا باعث سرگرمی و حالِ خوبِ او می شود .

این نوع تبلیغات که به نام ” محتوای اسپانسردار  Sponsored Content” در کل دنیا شناخته میشود، یک محتوای عالی و ارزشمند برای مخاطب است که در آینده ای نزدیک سهم زیادی از تبلیغات برندها و همین طور رسانه ها را به خود اختصاص خواهد داد .

تفاوت رپورتاژ آگهی با محتوای اسپانسردار

در رپورتاژ آگهی که چند سالی است برندها به میزان زیادی از آن استفاده میکنند ، شما در خصوص برند یا یک محصول یا حتی پروموشن فصلی تان محتوایی تولید میکنید  و با انتشار آن در رسانه ای دیگر تبلیغ برند یا محصول تان را می کنید .

اما در اسپانسر شدن برای یک محتوا ، تولید کننده محتوا یا رسانه ای که از طریق آن می خواهید برندتان را به مخاطب معرفی کنید ، یک محتوای ارزش آفرین ، آموزشی و کاملا مفید و جذاب برای مخاطب تولید می کند و شما با پرداخت مبلغی مشخص اسپانسر آن محتوای مفید و ارزشمند می شوید و نام برند شما در ابتدا یا انتهای مقاله به عنوان اسپاسنر محتوا می آید و قطعا به این شکل شما جایگاه مناسب و ویژه ای در ذهن مخاطب نسبت به برندتان ایجاد میکنید که این مساله به شکلی حرفه ای تر ، اخلاقی تر و تاثیر گذار تر می تواند آگاهی مخاطب از برندتان را بیشتر کند ، اعتماد مخاطب به برند شما را افزایش دهد و در نهایت هم در طولانی مدت باعث افزایش فروش و موفقیت برند شما شود .

شرایط و قوانین “اسپانسر شدن محتوا ” در رایتینا

  1. شما لازم است مانند تیم رایتینا به این مساله اعتقاد داشته باشید که اولویت اول شما در این نوع تبلیغ مخاطب و برطرف کردن نیازهای او و تولید یک محتوای ارزش آفرین است .
  2. در محتوای اسپانسر دار ما نام برند شما ، یک توضیح مختصری از برند شما و آدرس سایت شما را در قسمت ” اسپانسر ” می گذاریم تا مخاطب بداند شما حامی این محتوای ارزشمند برای او هستید و به این طریق بیشتر با شما آشنا شود. ( در این روش در کنار افزایش اعتبار و جایگاه برندتان در ذهن مخاطب، قطعا ترافیک بیشتری هم به سایت تان هدایت می کنید )
  3. با توجه به بودجه تبلیغاتی مدنظرتان ، بعد از ثبت درخواست شما برای اسپانسر شدن برای هر تعداد محتوایی، طی حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش، یک محتوای عالی و ارزشمند با حمایت شما در رایتینا منتشر میشود . ( در صورتی که اسپانسر بیش از یک محتوا شده باشید طبق برنامه زمان بندی خاص و مشخص در طی هفته یا ماهانه محتواها منتشر می شوند )
  4. انتخاب موضوع و تولید محتوای مورد نظر شما تماما به عهده تیم رایتینا و با تایید سردبیران رایتینا انجام میشود.
  5. در کنار تولید محتوای اصلی، ما یک خلاصه ای از محتوا را برای انتشار در سایت و یک خلاصه کوتاهتر برای انتشار در شبکه های اجتماعی را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید در سایت یا شبکه های اجتماعی خودتان هم منتشر کنید و اعلام کنید که شما اسپانسر یا حامی این محتوای ارزشمند در رایتینا هستید.

 

 تعرفه « اسپانسر شدن برای محتوا » در رایتینا :

شارژ یک ماهه اسپانسر شدن برای ۱ مقاله در ماه : ۲۴۵ هزار تومان

شارژ یک ماهه اسپانسر شدن برای ۲ مقاله در ماه :۴۲۰ هزار تومان

شارژ یک ماهه اسپانسر شدن برای ۴ مقاله در ماه :۸۵۰ هزار تومان

شارژ یک ماهه اسپانسر شدن برای ۸ مقاله در ماه : ۱ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان

این تعرفه برای این موارد است:

انتخاب یک موضوع بسیار جذاب و مفید برای مخاطب توسط تیم سردبیری رایتینا

+

تولید محتوای مورد نظر توسط تیم نویسندگی رایتینا ( طبق قوانین داخلی رایتینا حداقل بالای ۱۵۰۰ کلمه)

+

انتشار محتوا همراه با معرفی شما به عنوان برندِ اسپانسرِ محتوا یا حامی محتوا

       +

     ارائه نسخه دوم و خلاصه محتوا برای انتشار در سایت سفارش دهنده

 

اگر تصمیم گرفتید اسپانسر یک محتوای تاثیر گذار ، ارزش آفرین و مفید برای مخاطب در رایتینا باشید می توانید با ما تماس بگیرید              

 روش های ثبت در خواست برای اسپانسر شدن محتوا در رایتینا : 

  1. چت آنلاین سایت ( گوشه سمت راست پایین صفحه )
  2.  تماس تلفنی ۲۴ ساعته : ۰۹۱۹۷۲۷۸۳۲۴