دوره تولید محتوا متنی { برای 0ِ0 ها }

دوره تولید محتوا به درد من میخوره یا نه ؟!

راستش تنها کسی که میتونه دقیق بگه که یادگیری تولید محتوا یا هر مهارت دیگه‌ای به دردتون میخوره یا نه و مناسب شما هست یا نه فقط و فقط خودتون هستید ولی من فقط می‌خوام راهنمایی تون کنم که اگر این شرایط رو دارید دوره تولید محتوا و یادگیری محتوانویسی به نظر من 100در 100 به دردتون میخوره:

 یادگیری مهارت تولید محتوا به دردتون میخوره اگر:

⇐⇐اگر عاشق ایده سازی و خلق کردن یه چیز یا بهتر بگیم یه پیام و تبدیلش به پول و شهرت و تاثیرگذاری روی دیگران هستید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛

 

⇐⇐ اگر مثل من از کار کارمندی به شدت متنفرید و برعکس عاشق سبک کاری فریلنسری و کار کردن با پیژامه از تو خونه، سفر ،کافه ،پارک یا … یا از هر جای دیگه و تو هر زمان و مکانی هستید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛

 

⇐⇐ اگر قصد مهاجرت  به یه کشور دیگه رو دارید و می‌خواید یه مهارتی یاد بگیرید که بتونه بهتون کمک کنه تو اون کشور درآمد دلاری داشته باشید و در کنار تحصیل بتونید یه شغل درآمدزا هم داشته باشید یا حتی تو اون کشور جدید شغل تولید محتوا رو انتخاب کنید و ادامه بدید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛ { میدونید که تکنیک ها و ترفندهای تولید محتوا صرفا محدود به زبان فارسی نیست و یه مهارت بدون مرز هست و میتونید تو هر زبانی از اونها استفاده کنید و با دونستن زبان مقصد میتونید محتوایی به اون زبان تولید کنید }

 

⇐⇐ اگر سایت خودتون رو راه اندازی کردید و برای سایت‌تون به یه سری محتواهای با کیفیت و ارزش آفرین نیاز دارید و بارها و بارها از شرکت های تولید محتوا و محتواهای آشغالی ای که به شما تحویل دادن مار گزیده شدید و دوست دارید خودتون برای کسب و کار یا سایت خودتون تولید محتوا کنید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره؛

 

⇐⇐ اگر در حال حاضر مشغول یه کاری هستید یا دانشجو هستید، ولی دوست دارید یه شغل دومی هم داشته باشید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛

 

⇐⇐ اگر در حال حاضر یه مادر یا پدر خونه دار هستید  و می‌خواید در کنار یه والد خوب بودن و بچه داری یه کار پاره وقت درآمدزا هم داشته باشید، یادگیری تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛

 

⇐⇐ اگر این روزها حس میکنید که گرفتار جبر جغرافیا شدید و تو یه شهر یا روستای دور افتاده زندگی می‌کنید که دسترسی به هیچ شرکت یا کارخونه ای ندارید که کاری برای خودتون پیدا کنید ، دوره تولید محتوا 100% به دردتون میخوره ؛ { میدونید در حال حاضر 27 نفر از نویسنده‌های رایتینا از شهرها و شهرستان های خیلی دور هستن و دارن به صورت دورکار کسب درآمد میکنن؟ }

و …

تولید محتوا رو یاد بگیرم به کجا می‌رسم ؟

[ اصلا درآمدی داره ؟! ]

خب اول از هر چیزی باید بگم که مهم‌ترین چیزی که ما با یادگیری تولید محتوا یاد می‌گیریم و بهمون اضافه میشه اینه که می‌تونیم پیام خودمون رو تو هر جایگاهی که هستیم به شکل درست و قابل درکی به انسان های دیگه انتقال بدیم و روی آدم ها تاثیر بذاریم و این خیلی چیز بزرگیه ها !!

پس قبل از هر چیزی به یادگیری تولید محتوا خیلی فراتر از یه شغل پولساز نگاه کنید .

حالا به غیر از این شما با یادگیری تولید محتوا به شکل های مختلف میتونید پول در بیارید و تولید محتوا بشه منبع درآمد و شغل اصلی‌تون.

چه جوری ؟

دوره تولید محتوا متنی

همین الان یه چند لحظه به این چیزی که میگم فکر کنید؛

 محتوا این روزا برای کسب و کارها مثل آب و اکسیژن و غذا میمونه برای همه ما.

ما بدون آب و غذا اکسیژن میتونیم زنده بمونیم ؟

نه مشخصا دیگه.

پس کسب و کارها هم بدون محتوا نمیتونن زنده بمونن . و این یعنی نیاز به محتوا و تولید محتوا به شدت و به شدت این روزا زیاده

شما فرض کنید یه کسب و کاری که از طریق اینستاگرام داره محصولاتش رو می‌فروشه، هیچ کپشن و استوری و عکسی نداشته باشه! این یعنی بی محتوا بمونه و این یعنی اصلا نمیتونه وجود داشته باشه تو اینستا چه برسه به اینکه بخواد بفروشه.

یا یه سایتی رو تصور کنید که تو تمام صفحاتش نه متنی داره نه ویدئویی نه عکسی و نه هیچ نوع محتوای دیگه ای، خب اصلا این سایت زنده است به نظرتون که حالا بخواد مخاطب هم جذب کنه و چیزی بفروشه؟

خب پس همین جا مشخص میشه کسب و کارها این روزاها به شدت دنبال استخدام و همکاری با تولید کننده های محتوا و خصوصا حرفه ای هاش هستن و من همین جا به شما قول میدم که ………..> با یادگیری درست و اصولی توی دوره تولید محتوا  هیچ وقت و هیچ وقت بدون کار نمی‌مونید.

دوره تولید محتوااز دوره تولید محتوا نترسید !

تولید محتوای متنی مساوی نوشتن متن های قُلمبه و سُلمبه و ادبی نیست‌ها !

به نظرم یکی از اشتباه ترین تعریف‌هایی که این روزها برای تولید کننده محتوا در نظر گرفته میشه اینه که خیلی ها تولید محتوا رو صرفا محدود میکنن به نوشتن مقاله وبلاگ و تولید کننده محتوا رو هم مشابه نویسنده کتاب میدونن و تنها مهارتی هم که فکر میکنن یه تولید کننده محتوا باید بلد باشه فقط مهارت نوشتنه و اینکه دایره لغتش خوب باشه و دیکته ی درست کلمات رو بدونه و تمام قواعد و قوانین سفت و سخت آیین نگارش فارسی رو هم بلد باشه و خلاصه متن بنویس خوبی باشه که به نظر من کاملا اشتباهه یا بهتر بگیم که این تعریف خیلی ناقصه چون فقط روی یه بخش کوچیکی از تولید محتوا که محتوای متنی هست تمرکز کرده و تازه تو همون بخش هم فقط روی یه مهارت خاص و کوچیکی که یه تولید کننده محتوا نیاز داره تمرکز کرده که کاملا اشتباهه.

 

یه زمانی تو کلاس‌های حضوری تولید محتوا از زبون خیلی از محتواآموزها می‌شنیدم که میگفتن : اگه می‌دونستیم تولید محتوا انقدر شیرین و جذابه و مثل زنگ های ادبیات و انشا مدرسه خسته کننده و کسالت بار نیست حتما و حتما خیلی زودتر میومدیم سراغ تولید محتوا .

و از اونجایی که من خودم انشابنویس افتضاحی بودم و همیشه انشاهام رو بابام مینوشت مربی دوره تولید محتوا و سر امتحان ها همیشه پایین ترین نمره‌ام انشا بود، میخوام بهتون بگم اگر مثل روزایِ اولِ من فکر می‌کنید تو نوشتن استعدادی ندارید یا اصلا بلد نیستید کتابی بنویسید اصلا و اصلا نترسید و فرک نکنید نمیتونید توی تولید محتوا موفق بشید . و از اونجایی که از نظر من:

تولید محتوا بیشتر مساوی حرف زدنه تا نوشتن، پس میگم اگر شما می‌تونید تو روزمره حرف بزنید و به قولی پیام‌تون رو به طرف مقابل انتقال بدید و با آدمها ارتباط بگیرید، می‌تونید محتوا هم تولید کنید !

پس نترسید و دوره تولید محتوا رو شرکت کنید و وارد دنیای شیرین و دوست داشتنی محتواها بشید و نتیجه رو خودتون با چشم های خودتون ببینید:-)

تو دوره تولید محتوا مبتدی چی یاد میگیرم ؟

تو این دوره در مورد این چیزهای مهمی حرف می‌زنیم و با هم یاد می‌گیرم که پایه همه تکنیک ها و دوره های حرفه ای تولید محتواست :

♦ اصلا محتوا و تولید محتوا و تولید کننده محتوا یعنی چی ؟ { جلسه رایگان }

♦ تولید محتوا رو یاد بگیریم چی میشه و به کجا میرسیم ؟ { جلسه رایگان }

♦ ما برای تولید محتوا به چه مهارت هایی نیاز داریم ؟ { جلسه رایگان }

♦ اصلا وارد شدن به دنیای تولید محتوا به درد من میخوره یا نه؟ { جلسه رایگان }

♦ انواع قالب های محتوا

♦ کشف حوزه مورد علاقه برای تولید محتوا

♦ تمرین های روزانه برای تقویت عضلات نویسندگی

♦ در مورد چی باید محتوا تولید کنیم ؟ ( ایده سازی )

♦ برای کی باید محتوا تولید کنیم ؟ ( پرسونای مخاطب )

♦ برای کجا باید محتوا تولید کنیم ؟

♦ به چه هدفی میخوایم محتوا تولید کنیم ؟

♦ چه جوری نوشتن محتوا رو شروع کنیم ؟

♦ چه جوری سریع تر بنویسیم ؟

♦ چه جوری درست تر بنویسیم ؟

♦ چه جوری از محتوا نویسی پول در بیاریم ؟ ( شغل تولید محتوا )

من کیم ؟

من ناتاشا جعفری، متولد 7ومین روز از آخرین ماهِ اولین فصل سال هستم و تنها برچسبی که دوست دارم کنار اسمم باشه و با اون شناخته بشم « نویسنده»  است .

عاشق خلق کردنم، یه زمانی مجسمه درست میکردم، یه زمانی کاشی های سفالی ،… یه زمانی هم محتوا.

به شدت درونگرا هستم و با سکوت و تنهایی به آرامش درونی میرسم.

به  خودت بساز « Do It Yourself» خیلی اعتقاد و علاقه دارم و خیلی چیزای اطرافم رو خودم ساختم .

یه مثلث تفریح و لذت تو زندگیم دارم : سفر {کشف جاها و تجربه های جدید } ، کتاب { کشف ذهن و داستان آدم های جدید}  و ترکیب رنگ ها {دوقطره سبز ، یه قطره زرد ، یه کمی سیاه ، یه کمی قرمز و… و ساختن و ثبت یه رنگ جدید برای خودم }.

طعم تلخ قهوه رو خیلی دوست دارم  و به جاش از چای سبز و طعم‌ش متنفرم.

چند تا مدرک از چند تا دانشگاه دارم که هیچ کاربردی تو زندگیم نداشتن و پرت شدن گوشه کمد و چون بی ربط به تولید محتوا هستن در موردشون صحبتی نمی‌کنم.

منم مثل خیلی از شما کارم رو از فریلنسری تولید محتوا شروع کردم شاید با این فرق با خیلی از شماها که نویسنده و انشا بنویس افتضاحی بودم و یادمه همیشه انشاهام رو بابام برام مینوشت و سر امتحانم که هیچ کمکی نداشتم همیشه پایین ترین نمره رو میگرفتم.  پس شاید بتونم بگم چیزی که اسمش رو استعداد میذارن تو من خیلی زیاد وجود نداشت.

ولی با تمرین و تمرین و تمرین و تلاش و سرسختی زیاد تونستم تجربه‌یِ شیرین و هیجان برانگیزِ نوشتن و خلق محتوا رو با تمام وجودم حس کنم.

از زمانی که کار تولید محتوا رو به عنوان شغل شروع کردم تا الان با مجموعه های زیادی به عنوان فریلنسر تولید محتوا همکاری کردم، توی چند تا مجموعه و برند بزرگ مدیر تولید محتوا بودم و تو این سالها تعداد زیادی مقاله و محتوای تبلیغاتی برای برندهای مختلف نوشتم و تو چند تا شرکت مشاور بودم و…

اما از اونجایی که فقط و فقط دوست دارم اسم رایتینا تو رزومه‌ام باشه میگم : ناتاشا جعفری خالق و نویسنده رایتیناست.

روش آموزش دوره تولید محتوا چه شکلیه ؟

من از بچگی تنها چیزی که از درس های مدرسه یادمه، فقط اون قسمت‌هایی هست که معلم‌مون با مثال و شکل و شبیه سازی و به زبون ساده درس‌ها رو بهمون توضیح می‌داد و از بقیه قسمت‌ها نه چیزی یادم میاد و نه کاربردی تو زندگیم داشته.

به خاطر همین هر زمانی که تو زندگیم تصمیم گرفتم چیزی که خودم بلدم رو به دیگران یاد بدم، از این روش استفاده میکنم .
برای این دوره هم تمام تلاشم رو میکنم که به ساده ترین شکل ممکن و با مثال های زیاد، روش ها و تکنیک های سخت تولید محتوا رو آموزش بدم تا یادگیری برای شما خیلی ساده‌تر و سریع‌تر و کاربردی‌تر باشه .

پس این دوره میتونه نقش پیش دبستانی و دبستان رو توی یادگیری تولید محتوا برای شما داشته باشه.

نقش شما تو نتیجه گرفتن از این دوره چیه؟

نوشتن محتوای وبلاگ هم دقیقا مثل رانندگی می‌مونه.

ممکنه شما روزها و روزها کنار دست یه راننده بشینید یا 10 تا کتاب آیین‌نامه و قوانین رانندگی رو بخونید و کلی اطلاعات در مورد ماشین و رانندگی به دست بیارید، ولی تا خودتون نشینید پشت فرمون، به شما میگن راننده ؟ اصلا بدون تمرین عملی می‌تونید از خودتون انتظار داشته باشید که بعد از خوندن تئوری‌های رانندگی بشینید پشت فرمون و تو خیابون های تهران دور بزنید ؟ نه واقعا میشه ؟

نمیشه دیگه !

محتوانویسی هم دقیقا همین جوریه تا شما خودتون پشت فرمون نشینید و شروع نکنید به نوشتن هیچ کدوم از این حرف های تئوری من به دردتون نمیخوره.

ولی من تو این دوره تولید محتوا کاری میکنم که از یه جایی به بعد خودتون پشت فرمون تولید محتوا بشینید و شروع کنید به تولید محتوا به صورت واقعی و عملی .

آماده اید ؟ بریم ؟

رایگان
ویدئویی + فایل pdf
57 جلسه
دسترسی به محض ثبت نام
دسترسی همیشگی
مدرس دوره : ناتاشا جعفری
پیش نیاز : فقط یه کامپیوتر یا موبایل. همین !

فقط امروز و فردا رایگانه !

فهرست