در این روزها که هر لحظه برند و کسب و کار جدیدی در دنیای آنلاین متولد می شود ، رقابت و حضور پایدار در فضای آنلاین برای ما هر روز سخت تر از گذشته میشود. برای موفقیت و تاثیری پایدار و طولانی مدت در این فضای رقابتی نمی توانیم با همان استراتژی های قدیمی و ناکارا به راه خود ادامه دهیم.

علاوه بر این با توجه به کمبود منابعی مانند زمان و توجه مخاطب ، در شرایطی که مخاطب دائما درمعرض بمبارانی از اطلاعات و پیام های تبلیغاتی است ، باید محتوای مفید و ارزش مندی برای مخاطب داشته باشیم تا بتوانیم توجه او را جلب کنیم.

ما بر این باوریم که این روزها همه برندها و کسب و کارها در اولویت اول باید یک ناشر خوب باشند و تنها راه رشد و توسعه کسب و کارها و برند های شخصی انتشار محتوای با کیفیت و جذاب برای مخاطب  است  .

محتوا نویسی تجاری یک هنر خلاقانه و با ظرافت است.  زیرا محتوای تولید شده باید مفید و آموزنده باشد، از طرف دیگر دوست دار موتورهای جستجو باشد و علاوه بر این تجاری و افزایش دهنده اعتبار برند شما در ذهن مخاطب باشد و این نوع محتوا نویسی اصلا کار راحتی نیست . در رایتینا بستری ایجاد شده است تا شما به کمک نویسنده ها و کپی رایترهایی حرفه ای بدون صرف وقت زیاد برای کسب و کار و برند خود محتوای حرفه ای تولید و منتشر کنید .

ماموریت رایتینا

  • آموزش مهارت های تولید محتوا برای مبتدی ها و حرفه ای ها
  • سفارش محتوا به روشی ساده در کمترین زمان ممکن
  • جایگزینی روش اسپانسر شدن محتوا به جای تبلیغات بی اثر قدیمی به منظور ارتقاء موقعیت برند در ذهن مخاطب
  • طراحی و ایجاد الگوهایی برای تولید محتوای حرفه ای
  • ایجاد بستری برای کسب درآمد نویسندگان حرفه ای و خلاق

 

آرمان ها و ارزشهایی که رایتینا به آنها باور دارد :

روحیه کار تیمی

یکی از ارزش هایی که در رایتینا به آن توجه زیادی میشود و هدف ما رسیدن به حد مطلوبی از آن است، ایجاد و افزایش روحیه کار تیمی در بین رایتینایی هاست . همه ما سعی می کنیم فردی یاد گیرنده و یاد دهنده باشیم و به یکدیگر برای رسیدن به یک مقصد و هدف مشترک که در روز اول برای رسیدن به آن هم پیمان شده ایم کمک کنیم و باور داریم رشد و موفقیت رایتینا مدیون تلاش تک تک اعضای تیم است نه یک فرد خاص.

اصول اخلاقی

از دید ما توجه به ارزش اخلاقی جزو اصولی است که می تواند بقا یک سیستم را تضمین کند . یکی از مهم ترین اصول اخلاقی که هر فردی برای ورود به رایتینا باید حد استانداری از آن را دارا باشد وجدان کاری است . شاید بسیاری از ایرادات و اشتباهات حتی به چشم کارفرما نیاید اما ما در رایتینا متعهد به وجدان کاری هستیم و تا جایی که ممکن است سعی می کنیم در تمامی مراحل کار به رعایت این اصل اخلاقی پایبند باشیم.

همچنین احترام ارزشی است که در برگیرنده تمام خوبی هاست . ما در رایتینا به خودمان ، دیگران ، کار ، مشتریان و جامعه خودمان احترام می گذاریم.

کیفیت و ارزش آفرینی

رایتینا هدف اصلی خود را بهبود زندگی و کسب و کار دیگران قرار داده است. در مسیر رسیدن به این هدف متعالی هم تک تک اعضای رایتینا از کار خود حس خوب و رضایت دارند و هم از طریق فروش ارزش ایجاد شده می توانیم ثروت آفرینی کنیم . ما با کمک به دیگران برای موفقیت و رشد بیشتر، هم حس خوبی داریم هم در آمد خوبی داریم.

ما در رایتینا برای رسیدن به سطح کیفیت ایده آل مد نظرمان لحظه ای دست از تلاش بر نمی داریم .

اشتیاق و انگیزه

انگیزه و اشتیاق یک حس درونی است که اثرات بیرونی زیادی می تواند داشته باشد و لازم است هر فرد و گروهی برای موفقیت در زندگی فردی و کاری این شوق و انگیزه را در درون خود ایجاد کنند.

همه ما در رایتینا صبح ها قبل از شروع یک روز کاری به این فکر می کنیم که : هر کاری که انجام می دهیم قرار است یک تفاوت جدی در دنیای اطرافمان ایجاد کند و این یکی از انگیزه دهنده های قوی در تولید کارهای خوب و با کیفیت در رایتینا است .

پروژه های خوشحال سازی اعضا و کمی تفریح در محیط کار هم یکی از برنامه هایی است که در رایتینا برای افزایش انگیزه در طول یک روز کاری در بین کارهای روزانه و سخت در نظر گرفته شده است .

قدردانی

رایتینا برای رشد و موفقیت ، مدیون تمامی نویسندگان ،کارکنان و مشتریان خود است. ما خود را در مقابل همه آنها متعهد می دانیم و به احترام آنها سر خم می کنیم  و همیشه دوست داریم حتی با کوچکترین چیزها از آنها  قدردانی و تشکر کنیم. ما قدردان تمامی کسانی هستیم که در تولد و رشد رایتینا تا به این لحظه نقش داشته اند.

مسئولیت های اجتماعی

از دید تیم رایتینا ، تولید محتوای ارزش آفرین می تواند در رواج فرهنگ  و سبک زندگی خوب در بین افراد جامعه موثر باشد . یک محتوای خوب و هدفدار می تواند با  فرهنگ سازی، بسیاری از عادت های بد و مخرب در جامعه را با عادت ها و رفتارهای اجتماعی خوب جایگزین کند .

رایتینا تمام تلاش خود را میکند علاوه بر کسب درآمد از تولید محتوا ، محتوایی عرضه کند که اهداف اجتماعی و فرهنگی رایتینا را هم پوشش دهد .

 مشتری مداری

حیات و بقای رایتینا به وجود مخاطبان و مشتریان خود وابسته است . همه ما رایتینایی ها این جمله را روی کاغذی نوشته ایم و روی میز کار خود چسبانده ایم تا همیشه در ذهن مان مرور کنیم و لحظه ای آن را فراموش نکنیم. در رایتینا اولین و مهمترین اصل مشتری مداری ، ارائه محتوا و خدماتی عالی و با کیفیت در واقعیت و عمل است نه فقط در حرف و شعار، و همه اعضای رایتینا تلاش خود را می کنند که همیشه پایبند این اصل اساسی و مهم باشند .