مطالعه موردی : این سایت ها توانستند با به کارگیری این 14 تکنیک تولید محتوا ترافیک سایت شان را حداقل 1064 % افزایش بدهند!

تولید محتوای سایت با 14 تکنیک خارق العاده {مخصوص افراد زرنگ}

ما برای یادگیری  تکنیک های تولید محتوا به سراغ سایت های موفقی به نام OptinMonster ، SnackNation ، Canva و  Savvy Panda رفتیم و بررسی کردیم که چگونه این سایت ها توانستند با به کارگیری تکنیک های منحصر به فرد در تولید محتوا در مدت زمان کم ، ترافیک ارگانیک سایت شان را چندین برابر کردند و ثروتمند شدند .

به طور کلی ما دو نوع ترافیک برای وبلاگ یا سایت مان داریم :

 • ترافیک ارگانیک
 • ترافیک پولی

منظور از ترافیک ارگانیک،  هدایت بازدیدکنندگان به یک سایت یا یک صفحه از سایت از طریق جستجوی یک کلمه کلیدی یا عبارت در گوگل و سپس کلیک بر روی لینک معرفی شده از طرف گوگل است  . پس در صورتی که مثلا یک فرد عبارت « تولید محتوا » را در گوگل جستجو کند و به سایت ما یعنی رایتینا برسد و روی لینک سایت ما کلیک کند و وارد سایت یا صفحه یکی از مقالات وبلاگ ما شود در این صورت این بازدید کننده جزو ترافیک ارگانیک رایتینا به حساب می آید .

علاوه بر این ترافیک ارجاعی یا referral traffic ( یعنی معرفی لینک سایت یا مقاله وبلاگ شما از طرف یک سایت یا وبلاگ دیگر به مخاطبانش ) و ترافیک مستقیم direct traffic  ( یعنی بازدید کننده ای که با وارد کردن آدرس URL شما در مرورگر به سایت شما وارد می شود . مثلا وارد کردن آدرس writena.com در مرورگر  ) هم جزو ترافیک ارگانیک سایت ما هستند .

ترافیک پولی یا پرداخت شده ،  بازدید کننده هایی هستند که از طریق تبلیغات به سایت ما سر می زنند   و ما در اصل با پرداخت هزینه این بازدید کننده ها را به نوعی مجبور میکنیم که به سایت ما سر بزنند .

مثلا با تبلیغات فیس بوک ، گوگل ادوردز Google AdWords ، تبلیغات بنری ، تبلیغات توییتری و.. می توانیم ترافیک زیادی را به سمت سایت مان هدایت کنیم . پس در اصلی با وجود این نوع ترافیک ها شما هیچ زمانی مشکل کمبود ترافیک و بازدید کننده را ندارید و می توانید با پرداخت مبلغ مشخصی تعدادی بازدید کننده را به سایت تان هدایت کنید .

تکنیک های تولید محتوا برای افزایش ترافیک سایت

تکنیک های تولید محتوا برای افزایش ترافیک سایت

اما مشخصا استراتژی بلند مدت برای موفقیت در بازاریابی محتوا رسیدن به میزان چشم گیری ترافیک ارگانیک است

برای رتبه #1 شدن در گوگل به دو چیز نیاز دارید :

 • محتوای شما بهترین باشد
 • محتوای شما مرتبط ترین باشد

به همین سادگی !

پس به دست آوردن ترافیک ارگانیک آن قدرها هم که فکر میکنیم یچیده نیست .

برای اینکه رتبه # 1 گوگل شوید باید: 1- به گوگل نشان بدهید که بهترین محتوا را برای مخاطب تولید و منتشر کرده اید . برای اینکارکافی است بین رقبا با کیفیت ترین و بهترین محتوا را تولید کنید و تعدادی از وبلاگ ها و وب سایت ها به مقاله شما لینک بدهند . 2- مقالات و محتوای صفحات سایت تان را برای کلمات کلیدی خاصی بهینه سازی کنید

پس تا اینجا یاد گرفیتم که دو نوع ترافیک داریم و دو راه برای گرفتن ترافیک ارگانیگ بیشتر .

حالا می خواهیم با هم چند مطالعه موردی را بررسی کنیم و ببینیم که چگونه این سایت ها با به کارگیری و ترکیب این ترفندها ترافیک ارگانیک شان را چند برابر کرده اند .

مطالعه موردی 1 : چگونه سایت OptinMonster  توانست با به کارگیری 5 استراتژی ساده ترافیک وبلاگش را به +600 K در هر ماه برساند ؟

تکنیک تولید محتوا 1 #  به روش صفحات ستون یا Pillar Page تولید محتوا کنید

تولید محتوا به روش صفحات ستون یا pillar page  ، یعنی مقالات جامعی بنویسیم که همه چیز مربوط به یک کلمه کلیدی اصلی را که مخاطب نیاز دارد در مورد آن بداند را در یک مقاله یا یک صفحه پوشش بدهیم .

بسیاری از وب سایت و وبلاگ ها به اشتباه این جور فکر میکنند که اگر مثلا برای کلمه کلیدی ای مانند « تولید محتوا » 20 تا مقاله منتشر کنند که هر کدام از این مقالات قسمتی از اطلاعات مورد نیاز مخاطب را در خصوص تولید محتوا پوشش بدهند بهتر است .

اما تکنیک pillar page یا صفحه ستون به ما میگوید که به جای این 20 مقاله یک مقاله جامع و کامل بنویسید که هر چیزی که مخاطب نیاز داشته باشد را پوشش بدهد .

یک مطالعه موردی در سایت OptinMonster :

سایت OptinMonster  برای تست کردن تاثیر صفحات پیلار در رتبه بندی و افزایش ترافیک یک مقاله تولید و منشر کرد با عنوان  30 Content Upgrade Ideas to Grow Your Email List که در 3 کلمه کلیدی «content upgrade ideas»

و «content upgrade examples»

و «content upgrade»

توانست در مدت زمان کمی جایگاه مناسبی در صفحه اول گوگل بگیرد .

با این مثال کاملا مشخص می شود که با نوشتن یک مقاله پیلار یا ستون و پوشش دادن هر چیزی که به یک کلمه کلیدی خاص مرتبط است می توانید اولا کار مخاطب را بسیار راحت کنید چون در یکجا هر چیزی که نیاز دارد پیدا میکند و نیاز نیست برای هر عبارت مجدد جستجو کند و مقالات مختلف پیدا کند . علاوه بر اینکه این مقاله پیلار در چند کلمه کلیدی و عبارت میتواند در گوگل جایگاه بگیرد .

تکنیک تولید محتوا 2 # محتواهای قدیمی را بازسازی کنید

مشخصا گوگل مقالات جدید و به روز را خیلی دوست دارد اما نوشتن مقالات پیلار روزانه قطعا کار سخت و پر هزینه ای است .

اما شما می توانید از بازآفرینی و بازسازی محتواهای قدیمی برای خوشحال کردن گوگل و همین طور مخاطبان تان استفاده کنید . زمانی که ما یک مقاله پیلار یا ستون را می نویسیم قطعا زمان و انرژی زیادی روی آن میگذاریم و اصلا کار درستی نیست که بعد از مدتی آن را به حال خودش رها کنیم ، بهترین کار این است که هر چند وقت یکبار به این نوع صفحات سر بزنیم و اطلاعات بیشتری به آنها اضافه کنیم

روش های بازسازی محتوا :

 1. محتوای خودتان را ویرایش کنید و ایرادات را رفع کنید و متن آن را بهبود دهید
 2. مطالب بیشتری به آن اضافه کنید
 3. تصاویر یا ویدئوهای بیشتری اضافه کنید
 4. هر گونه اطلاعات قدیمی و به درد نخور را از محتوا حذف کنید
 5. اطلاعات موجود در محتوا را به روز کنید
 6. کلمات کلیدی  LSI  ( یعنی کلمات کلیدی ای که با کلمه کلیدی اصلی مرتبط هستند ) را پیدا کنید و در مورد آن ها محتوا بنویسید و به محتوای قبلی اضافه کنید

برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط می توانید در گوگل جستجو کنید و بعد به پایین صفحه بروید و کلمات مرتبطی که در مورد آن ننوشته اید را پیدا کنید و در مورد آن محتوا تولید کنید

پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط در گوگل

پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط در گوگل

برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI  می توانید از LSI Graph استفاده کنید .

کلمات کلیدی و افزایش ترافیک سایت

کلمات کلیدی و افزایش ترافیک سایت

تکنیک تولید محتوا 3# حتما از Crosslinking حرفه ای و مرتبط در صفحات ستون استفاده کنید

قطعا با Crosslink یا لینک های داخلی حرفه ای و درست می توانید به گوگل کمک کنید که در مدت زمان کمتری محتوای شما را ایندکس کند و محتواهای مرتبط با موضوع مقاله را پیدا کند .

تعریف ساده Crosslinking این می شود که  در پست های جدید لینک ها یا پیوندهایی به پست ها یا مقالات قدیمی تر بدهیم  . هر چه قدر که ما بتوانیم در یک صفحه ستون لینک ها و ارتباطات حرفه ای ایجاد کنیم قطعا در رتبه بندی گوگل هم موفق تر می شویم و به گوگل در شناخت کیفی محتوای مان کمک میکنیم .

برخلاف بک لینک ها که شما وابسته به افراد یا سایت های دیگر هستید در Crosslinking همه چیز تحت کنترل خودتان است و می توانید خیلی حرفه ای تر عمل کنید .

لینک های داخلی در مقالات

لینک های داخلی در مقالات

 

تکنیک تولید محتوا 4 # برای گرفتن بک لینک backlink  های عالی تلاش کنید

Backlinks  بک لینک ها ،  لینک هایی هستند که سایت یا وبلاگ های دیگر به سایت شما یا یک مقاله خاص یا صفحه خاص از سایت شما می دهند و به نوعی شما را در محتوایشان معرفی میکنند  . بک لینک ها یک عامل بسیار تاثیر گذار در سئو SEO سایت هستند چون زمانی که گوگل می خواهد اعتبار و ارزش محتوای شما را تعیین کند به یکی از عامل های کلیدی که توجه میکند همین تعداد بک لینک های صفحه یا سایت شماست .

مشخصا گرفتن و ایجاد backlinks ها بسیار سخت تر از Crosslink ها هستند .

تکنیک تولید محتوا 5# پست های جدید خودتان را تقویت کنید حتی به روش پولی

زیبایی و کارایی ترافیک ارگانیک این است که هیچ وقت نابود شدنی و مردنی نیست. هر استراتژی ای که برای افزایش ترافیک ارگانیک تان به کار بگیرید قطعا به مدت طولانی برای شما ترافیک می آورد .

اما گاهی لازم است برای پست های جدید تر وبلاگ و معرفی آنها به تعداد بیشتری بازدید کننده از ترافیک پولی و پرداخت مبلغی برای هدایت ترافیک به سمت پست جدید مان استفاده کنیم .

تکنیک های تولید محتوا برای ایمیل مارکتینگ

تکنیک های تولید محتوا برای ایمیل مارکتینگ

پس قطعا نباید به تبلیغات اکتفا کنیم و بخواهیم به این شکل خودمان را بالا بکشیم اما باید در کنار استراتژی های ترافیک ارگانیک از مزایای ترافیک پرداختی یا تبلیغی هم استفاده کنیم .

علاوه بر تبلیغات و استفاده از روش هدایت ترافیک پولی به سایت یا محتوای وبلاگ مان باید از لیست ایمیلی مان هم برای افزایش هدایت بازدید کننده از ایمیل به سایت استفاده کنیم .

مطالعه موردی 2 : چگونه سایت SnackNation با استفاده از تکنیک آسمان خراش، 41.992 بازدید از صفحه ایجاد کرد ؟

Emil Shour در سایت SnackNation با استفاده از تکنیک آسمان خراش توانست 41.992 بازدید کننده را به سمت سایت هدایت کند و درآمد سایت را چند برابر کند و در گوگل رتبه # 1 را کسب کند .

[ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2,3,4″ ihc_mb_template=”1″ ]

تکنیک تولید محتوا 6 #محتوا یا سایت هایی را پیدا کنید که در حال حاضر برای این کلمه کلیدی خاص رتبه بالا دارند

این سایت به این شکل به این میزان موفقیت و بازدید از صفحه رسید که قبل از هر کاری به کمک ابزار Google’s keyword planner شروع به جستجوی کلمات کلیدی پر بازدید در مورد تخصص خودشان کردند .

مثلا بعد از بررسی به این نتیجه رسیدند که یکی از عبارت های کلیدی مهم در حوزه تخصصی شان “wellness program ideas” است . بنابراین شروع کردند به جستجوی این عبارت در گوگل و سایت هایی که محتوایی با این کلمه یا عبارت کلیدی تولید کرده اند .

آنها بعد از بررسی های اولیه به این نتیجه رسیدند که بیشتر سایت هایی که رتبه 1 تا 10 گوگل را برای این عبارت کلیدی دارند فقط تعدادی از برنامه های سلامتی را به صورت لیست ارائه داده اند و اصلا محتوای آنها هیچ رنگ آمیزی و جذابیتی ندارد و هیچ کدام آنها از هیچ نوع محتوای تصویری استفاده نکرده اند و محتوای آنها بسیار خسته کننده بود .

بنابراین Emil  به این نتیجه رسید که قطعا می تواند بهتر از این سایت ها عمل کند  و این کار را کرد !

تکنیک تولید محتوا به شکل آسمان خراش

تکنیک تولید محتوا به شکل آسمان خراش

چیزی را بهتر انجام دهید !

Emil  حالا دقیقا می دانست که برای رتبه 1 شدن در گوگل برای این عبارت کلیدی باید دقیقا چه کار کند و بقیه رقبای او در چه سطحی هستند .

او در ابتدا برای بهتر شدن از افزایش تعداد لیست استفاده کرد . مثلا اگر رقبای دیگر او بین 5 تا 100 ایده نوشته بودند او تعداد این لیست را به 121 لیست رساند .

او بعد از نوشتن این لیست شروع کرد به دسته بندی همه این عنوان ها به ۷ دسته بندی مختلف که این کار باعث میشد خواندن و دنبال کردن محتوا برای مخاطب راحت تر باشد و طبق نظم و دسته بندی خاصی در ذهن اش پیش برود .

بعد از اینکار Emil  تعداد زیادی تصاویر جذاب و مرتبط به محتوا را به این لیست ها اضافه کرد .

و در نهایت هم تا جای ممکن با ایده های خلاقانه محتوا را به شکل یک سرگرمی برای مخاطبان ارائه کرد .

خب حالا که بهترین محتوا تولید شده بود باید آن را ترویج می دادند .

تکنیک تولید محتوا 7 #برای محتوای تولید مخاطب هدف درست انتخاب کنید

بعد از تولید محتوای عالی و تکمیلی، Emil شروع کرد به پیدا کردن افرادی که در خصوص سلامتی کارکنان مطلب نوشته اند و برایشان یک پیغام ایمیلی ارسال کرد و به آنها اطلاع داد که او یک پست جامع در خصوص 121 راه افزایش سلامت کارکنان نوشته است که اگر دوست داشته باشند می توانند در لینک زیر آن را ببیننند . این ایمیل ها توانست تعداد زیاد بک لینک برای این مقاله Emil بیاورد که خود این مساله باعث بهبود وضعیت سئو این صفحه به میزان زیادی شد .

و بعد به سراغ سایت Ahrefs  رفت و این عبارت کلیدی را جستجو کرد و سایت هایی که به 50 مقاله برتر این حوزه لینک داده بودند را پیدا کرد و لینک مقاله اش را به آنها ارسال کرد .

تکنیک تولید محتوا برای رتبه 1 گوگل شدن

تکنیک تولید محتوا برای رتبه 1 گوگل شدن

همه این تلاش های او منجر به رسیدن به رتبه # 1 گوگل شد اما او در اینجا متوقف نشد .

چون قطعا رتبه 1# گوگل شدن الزاما به معنای کسب درآمد بیشتر و فروش بیشتر نیست و باید به کمک ترفندهایی بتوانیم از این موقعیت استفاده کنیم .

او برای فروش بیشتر و ایجاد lead نیاز داشت که به آدرس ایمیل مخاطبین و علاقه مندان این مقاله و موضوع دسترسی داشته باشد . بنابراین برای رسیدن به این هدف یک کادری در بالای مقاله قرار داد و گفت برای دانلود این مقاله به صورت pdf می توانند روی این لینک کلیک کنند .

و مخاطبینی که روی این لینک مورد نظر کلیک میکردند به یک پاپ آپی وارد می شدند که بعد از گرفتن آدرس ایمیل شان این فایل pdf برای آنها ارسال میشد .

به این شکل به کمک این ترفند دو مرحله ای پاپ آپ توانست در هر هفته 20 عضو جدید را به 59 عضو تبدیل کند که یعنی 195 % افزایش در تولید لید lead که منجر به 100K  دلار درآمد ماهیانه برای سایت شد .

مطالعه موردی 3 : چگونه یک وبلاگ با انتشار پست های میهمان توانست میزان ترافیک اش را تا 342.35 %  افزایش بدهد؟

تکنیک تولید محتوا 8 # انتشار پست میهمان برای افزایش کیفیت بک لینک ها

قطعا استفاده از پست های میهمان می تواند یک استراتژی عالی برای افزایش ترافیک باشد اما مهم تر از هر چیزی این است که هدف مشخصی برای خودمان تعیین کنیم .

زمانی که Bamidele Onibalusi تصمیم گرفت کمپین های پست میهمان راه اندازی کند این اهداف را در نظر داشت :

 • انتشار 31 پست میهمان در وبلاگ های مرتبط
 • ایجاد لینک های ارگانیک از طریق همین وبلاگ ها
 •  بیش از 1 هفته برای انتشار این پست ها صرف نکند

هدف او از انتشار پست های میهمان انتظار جذب تعداد بسیار زیادی ترافیک ارگانیک نبود بلکه بیشتر ایجاد بک لینک های عالی و طبیعی بود .

Bamidele این طور گزارش میکند که سایت او قبل از شروع این کمپین انتشار پست میهمان، فقط 139 نفر بازدید کننده ارگانیک داشت اما یک سال بعد از اجرای این کمپین ها این تعداد به طور متوسط به 4777 بازدید کننده ارگانیک رسید . و او تاکید هم میکند که به غیر از این تکنیک از هیچ تکنیک دیگری برای بهبود سئو سایت استفاده نکرده است .

افزایش 342 % در میزان ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو برای فقط 1 هفته تلاش برای نوشتن 31 پست میهمان برای وب سایت ها و وبلاگ های مرتبط دیگر!

افزایش ترافیک سایت با این تکنیک تولید محتوا

افزایش ترافیک سایت با این تکنیک تولید محتوا

مطالعه موردی 4 : چگونه سایت Canva با این تکنیک تولید محتوا و تمرکز روی افراد نه موتورهای جستجو به 226 % افزایش ترافیک رسید؟

ما بارها و بارها در رایتینا به این مورد اشاره کرده ایم که در این روزها برای موفقیت در بازاریابی محتوا و ثروت سازی از طریق تولید محتوا باید در اولویت بالاتری از موتورهای جستجو به مخاطب و رضایت او اهمیت بدهید . چون جالب است که اگر شما روی مخاطبان تان تمرکز کنید و برای آنها مفید باشید اتفاقا موتورهای جستجویی مانند گوگل هم به شما پاداش می دهند و اعتبار شما را بیشتر بالا می برند.

تکنیک تولید محتوا 9 # کیفیت مقالات تان را با بررسی سایت های رقیب بالا ببرید

Canva قبل از هر چیزی به این نتیجه رسید که برای افزایش ترافیک وبلاگ و سایت خودش باید کیفیت محتوای تولیدی مقالات شان را بیشتر کنند ، اما قطعا گفتن این حرف ساده است اما عمل کردن و اجرای آن به این سادگی ها نیست و نیاز به تلاش دارد .

بنابراین Canva به سراغ BuzzSumo رفت و به کمک این سایت پر بازدید ترین و محبوب ترین پست ها بین مخاطب ها را در حوزه کاری خودش پیدا کرد . آنها در حوزه کاری خودشان به این نتیجه رسیدند که پر بازدیدترین و پر طرفدار ترین محتوا ها ، ارائه و معرفی قالب های رایگان ، آیکون ها و پالت های رنگی است و معمولا هم این نوع محتواها بین 2000 تا 2500 کلمه هستند  . این دقیقا چک لیستی بود که آنها به آن رسیدند و برای نوشتن محتواهای سایت شان از آن استفاده کردند .

چک لیست تولید محتوا

چک لیست تولید محتوا

تکنیک تولید محتوا 10 # به خوانندگان تان دقیقا چیزی بدهید که دنبالش هستند و می خواهند

قطعا ما تنها زمانی می توانیم در تولید محتوا و جذب ترافیک موفق شویم که بتوانیم محتوایی تولید کنیم که دقیقا مورد نیاز مخاطب باشد و به دنبال آن باشد .

حتی بهترین و با کیفیت ترین محتوا را اگر تولید کنیم اما مخاطب هدف ما هیچ نیازی به آن نداشته باشد قطعا حتی به آن نگاه هم نمی اندازد .

بنابراین استراتژی ما در تولید محتوا به هدف جذب ترافیک باید استفاده از ترفندها و راهکارهایی باشد که به ما میگوید مخاطب هدف ما به چه محتوایی نیاز دارد .

مثلا زمانی که که سایت Canva به این نتیجه رسید که مخاطبان هدفش بیشتر علاقه مند به الگوها یا templates های رایگان هستند ،سعی کرد بیشتر محتواهای تولیدی وبلاگش تمپلیت های رایگان مختلف و متنوع باشد . علاوه بر این به جای نظر سنجی های سنتی حوصله سر بر از ایمیل های خوش آمد گویی برای رسیدن به بزرگ ترین دغدغه مخاطبانش استفاده کرد .

تکنیک تولید محتوا 11 # از عنوان خاص و جذاب استفاده کنید

Canva در طی تحقیقاتش به این نتیجه رسید که برای افزایش بازدید کننده ارگانیک سایتش نیاز دارد که عنوان های آهن ربا بسازد تا افراد بیشتری را جذب به کلیک روی لینکشان کند . به عنوان نمونه آنها یک مقاله با این عنوان داشتند “Why Steve Jobs Took Long Walks and Why You Should Too” این عنوان قطعا خوب بود اما نه به خوبی این عنوان : “Why Everyone From Beethoven, Goethe, Dickens, Darwin To Steve Jobs Took Long Walks and Why You Should Too”

آنها با جایگزینی این عنوان به جای عنوان قبلی توانستند بیش از 70000 اشتراک گذاری داشته باشند .

 

تکنیک تولید محتوا 12 # اضافه کردن تصاویر جذاب و چند رسانه ای به پست های وبلاگ

Canva دربین تحقیقات مفصل خودش به این نتیجه رسید که که محتوای تصویری بیشتر از هر نوع محتوای دیگری به اشتراک گذاشته می شود . در حقیقت مقالات با تصاویر جذاب 94٪ بیشتر دیده می شوند .

Canva رقیبان اصلی خودش را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که هر چه تعداد تصاویری که در پست های وبلاگ استفاده شده است بیشتر شود ترافیک این پست ها هم بیشتر شده است .

آنها این مورد را در پست های وبلاگ شان برای 60 روز استفاده کردند و دیدند که ترافیک نهایی شان 60 % بیشتر شد . و در کنار این ترافیکی که از سوی شبکه های اجتماعی به سایت شان هدایت می شد هم 500 % افزایش پیدا کرد .

 

مطالعه موردی 5 # : چگونه Savvy Panda با به کارگیری این تکنیک های تولید محتوا توانست ترافیک وب سایتش را در طول 1 سال 2200 % افزایش دهد ؟

این مطالعه موردی به شما نشان می دهد که چگونه یادگیری و افزایش اطلاعات تان و سرمایه گذاری برای یادگیری بیشتر می تواند منجر به پیشرفت های شگفت انگیز و جادویی شود .

تکنیک تولید محتوا 13 # روی یادگیری تان سرمایه گذاری کنید

مشخصا هیچکدام ما بدون یادگیری تکنیک های به روز دنیا در تولید محتوا و همین طور سئو پیشرفته سایت نمی توانیم ادعا کنیم که می توانیم طی مدت زمان کم به موفقیت چشم گیری برسیم .

شما می توانید در شروع کارتان یک نویسنده افتضاح باشید و هیچ چیزی از تولید محتوای حرفه ای ندانید اما اگر بخواهید در کسب و کارتان موفقیت چشم گیری داشته باشید یکی از قسمت هایی که باید برای یادگیری آن سرمایه گذاری کنید قطعا بخش تولید محتواست. مثلا   Savvy Panda جزو شرکت هایی است که برای این میزان پیشرفت روی یادگیری مباحث تخصصی از ابزارهای مختلفی مانند  Hubspot   ، Hootsuite   ،  Google AdWords و Google Analytics  و… استفاده کرد و نتیجه اش را هم دید .

تکنیک تولید محتوا 14 # استفاده از آهنرباهای ایمیلی در وبلاگ

یک استراتژی بسیار کاربردی که  Savvy Panda از آن استفاده کرد ساخت صفحه هایی با آهنرباهای ایمیلی رایگان بود . آنها تعداد زیادی کتاب الکترونیکی آموزشی، وبینار، چک لیست و… به صورت رایگان منتشر می کردند و فقط از بازدید کنندگان می خواستند که ایمیل شان را ثبت کنند . این آهنرباهای ایمیلی علاوه بر ترغیب مخاطب برای ثبت ایمیل به وب سایت آنها به میزان زیادی اعتبار بخشید.

تمرین تشویقی :

یک صفحه پیلار یا ستون در سایت تان بسازید و لینک آن را در قسمت کامنت ها بگذارید تا با هم آن را بررسی کنیم و تبدیل به یک صفحه عالی و پر بازدید کنیم

جایزه چک لیست انجام کارهای بیشتر در مدت زمان کمتر از آموزش های برایان تریسی در مدیریت زمان + تضمین افزایش تعداد بک لینک ، بازدید کننده و فروش سایت تان

 

 

مطالب مرتبطی که پیشنهاد میشه مطالعه کنید!

۳ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
فهرست