15 ترفند ایمیل نویسی برای افزایش فروش از زبان نویسنده ی میلیارد دلاری !

۱۵ ترفند ایمیل نویسی برای افزایش فروش از زبان Jon Morrow، نویسنده ی ویلچر نشین ِ میلیارد دلاری !

نمی دانید چه لذتی دارد صبح از خواب بیدار شوید و ببینید از دیشب تا به الان و زمانی که شما خواب بوده اید چندین میلیون تومان به حساب بانکی تان اضافه شده بدون اینکه کار خاصی انجام دهید !

مشخصا یکی از رویاهایی که همه ما تولید کننده های محتوا یا وبلاگ نویس ها در شروع کارمان داریم همین است که به جایی برسیم که فروش محتوا و سایت مان به حدی شود که در خواب هم همین طور لحظه به لحظه به حساب بانکی مان اضافه شود و به یک تولید کننده محتوای ثروتمند تبدیل شویم .

حالا که خودم یک قدم به این رویا نزدیک شدم و لذت آن را حس کردم دوست دارم راهکارها و تجریبات خودم را با شما در میان بگذارم تا با هم و در کنار هم ، یک قبیله تولید کننده های محتوای موفق و شاد و پولدار بسازیم .

اما اولین نکته این است که پولدار شدن و پولسازی در تولید محتوا و وبلاگ نویسی به هیچ وجه یک شبه اتفاق نمی افتد و نیاز به تلاش و انگیزه زیادی دارد . در آمد بی وقفه و شبانه روزی از سایت هم دقیقا مانند ساخت خودروهای خودران است که سالهای سال است که افراد زیادی در همه جای دنیا در حال کار روی این پروژه هستند و از آن پروژه هایی است که میگوییم «اگر بشود چه می شود »

مشخصا برای ثروتمند شدن از تولید محتوا یکی از مهارت هایی که باید زمان زیادی را برای یادگیری آن صرف کنید یاد گرفتن روش های ترغیب مشتری به خرید از طریق محتوا نویسی است. یعنی روشی که مخاطب با دست خالی و کارت پر به سراغ شما بیاید و با دست پر و کارت خالی و یک لبخند بر لب شما را ترک کند !

رسیدن به این نقطه از درآمد و فروش از طریق تولید محتوا اصلا کار راحتی نیست و باید تکنیک های زیادی را یاد بگیرید و آنها را تمرین کنید و اجرا کنید تا ببنید کدام یکی از آنها برای سایت و محتوای شما بیشتر جواب می دهد .

یکی از راه هایی که ما در رایتینا زیاد استفاده میکنیم و فکر میکنم در بیشتر کسب و کارها هم جواب می دهد ایمیل مارکتینگ است که بعضی ها به اشتباه فکر میکنند که با حضور شبکه های اجتماعی دیگر مرده است و شاید تاثیر گذشته را در کسب و کار ها نداشته باشد . اما فقط کافی است یکبار ایمیل مارکتینگ را به شکلی حرفه ای انجام دهید تا تاثیر عجیب و غریب آن را در فروش تان ببینید .

به همین خاطر من به سراغ یکی از مشهورترین افرادی رفتم که با ارسال ایمیل به مخاطبانش بدون وقفه ماهانه هزاران دلار درآمدش را بیشتر میکند و بیشتر تکنیک های محتوا نویسی برای ایمیل را از او یاد گرفتم و حالا میخواهم آنها را با شما در میان بگذارم.

آموزش ایمیل نویسی با جان مروو

آموزش ایمیل نویسی با جان مروو

نمی دانم شما جان موروو (Jon Morrow) را می شناسید یا نه . اما اگر نمیشناسید باید بگویم که او یک وبلاگ نویس و تولید کننده محتوای مشهور و ثروتمند است که از روی ویلچر به وبلاگ نویسان و افرادی که علاقه مند به نویسندگی هستند آموزش می دهد و در آمد اصلی اش هم فروش محتوا و جزوه های آموزشی اش است .

یکی از کارهایی که او برای افزایش فروش جزوه ها و آموزش هایش انجام می دهد ارسال ایمیل های متناوب و دنباله دار به مخاطبانش است . مشخصا او یک جادوگر نیست فقط توانسته است خوانندگان خودش را به هر طریقی مجاب کند که مشتری دائمی ایمیل‌های او شوند. اعتمادی که بین جان و خواننده‌هایش به وجود آمده رمز موفقیت او است.

ما هم در این جزوه آموزشی رایتینا می خواهیم کاری کنیم که « مثل جان Jon  باشیم » و از او یاد بگیریم و با اجرای تکنیک های او بتوانیم از طریق ایمیل مخاطب های زیادی را جذب کنیم و فروش مان را چند برابر کنیم .

 

مشخصا همه ما باید برای یادگیری بیشتر و تخصصی تر به نحوی هزینه کنیم .

من این هزینه را با صرف انرژی و  زمان برای نوشتن این محتوا پرداخت کردم و ساعت ها، سایت ها و منابع مختلف را جستجو کردم و در نهایت به روش و زبان خودم آنها را به این محتوای آموزشی تبدیل کردم .

 اگر شما هم دوست دارید برای آموزش و یادگیری مطالب تخصصی هزینه کنید می توانید به جای اینکه خودتان همین قدر وقت و انرژی صرف کنید ، عضو ویژه رایتینا شوید و به صورت نامحدود در یک ماه به همه آموزش های رایتینا که تا به حال منتشر شده است دسترسی آزاد داشته باشید و یا اگر فقط به همین آموزش خاص نیاز دارید می توانید از قسمت فروشگاه رایتینا این جزوه آموزشی را بخرید و از آن استفاده کنید.

رایگان
کاربر معمولی

دسترسی به حدود نیمی از مقالات آموزشی

ثبت نام به عنوان کاربر معمولی در رایتینا بسیار آسان است و فقط کافی است برای خودتان یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کنید

29 هزار تومان
اشتراک ویژه 1 ماهه

دسترسی به ۱۰۰ % آموزش های تولید محتوا و کپی رایتینگ

  • در صورت نیاز کاربر ۲ ساعت مشاوره و آموزش تلفنی یا چت آنلاین در هر ماه
  • امکان ارسال مقالات تالیفی از طرف شما برای بازبینی و ثبت نکات آموزشی از طرف تیم سردبیری رایتینا
  • امکان دانلود تمامی جزوات آموزشی موجود در فروشگاه به صورت رایگان

عضویت هیچ تعهدی برای شما ندارد و هر زمان که حس کردید آموزش های رایتینا برای شما مفید نیست می توانید اشتراک خودتان را لغو کنید و هزینه پرداختی را پس بگیرید

70 هزار تومان
اشتراک ویژه 3 ماهه

دسترسی به ۱۰۰ % آموزش های تولید محتوا و کپی رایتینگ

  • در صورت نیاز کاربر ۲ ساعت مشاوره و آموزش تلفنی یا چت آنلاین در هر ماه
  • امکان ارسال مقالات تالیفی از طرف شما برای بازبینی و ثبت نکات آموزشی از طرف تیم سردبیری رایتینا
  • امکان دانلود تمامی جزوات آموزشی موجود در فروشگاه به صورت رایگان

+

11000 تومان تخفیف اشتراک

عضویت هیچ تعهدی برای شما ندارد و هر زمان که حس کردید آموزش های رایتینا برای شما مفید نیست می توانید اشتراک خودتان را لغو کنید و هزینه پرداختی را پس بگیرید

دسترسی کامل به این محتوا فقط برای کاربران ویژه رایتینا امکان پذیر است .

شما با ثبت نام به عنوان کاربر ویژه در رایتینا ، می توانید به همه آموزش های تولید محتوا و روش های کسب درآمد از آن دسترسی داشته باشید

ثبت نام در رایتینا حدود 1-2 دقیقه از شما وقت میگیرد

دیدگاهتان را بنویسید