ما در رایتینا با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. مخالفت کنید

معرفی اتاق یادگیری [ روش ها و اصول کسب درآمد از تولید محتوا ]

 1. خانه
 2. دیجیتال مارکتینگ
 3. معرفی اتاق یادگیری [ روش ها و اصول کسب درآمد از تولید محتوا ]

خب رسیدیم به شیرین ترین و جذاب ترین بخش این آموزش ها یعنی روش های پول درآوردن از تولید محتوا

حالا چرا میگم حذاب ترین و شیرین ترین؟

چون من خودم سالها پیش زمانی که تازه کار تولید محتوا رو یاد گرفته بودم و شروع کردم به کار با نوشتن و فروش اولین مقاله ام و گرفتن 15 هزار تومن به ازای اون این حس خوب و شیرین رو تجربه کردم که بالاخره زحمت هام نتیجه داد و تونستم یه مهارتی یاد بگیریم و ازش پولسازی کنم.

و چون میدونم چه قدر میتونه این حس بعد ازگذروندن روزای سخت جذاب و شرین باشه، دوست دارم تک به تک شما هم این حس رو تجربه کنید و بتونید هر چیزی که تا به اینجا یاد گرفتید رو به کار ببندید و محتواهایی تولید کنید و  اون محتواها رو به روش های مختلف به پول تبدیل کنید

 

اصلا هم مهم نیست که الان ما تو چه جایگاهی هستیم و برای چی تا اینجا آموزش های رایتینا رو دنبال کردیم در نهایت مهم اینه که هدف همه ی ما این هست که محتوا رو اول از هر چیزی به سرمایه تبدیل کنیم . 

و سرمایه هم فقط و فقط پول کاغذی یا اضافه شدن صفرهای حساب بانکی مون نیست .

این سرمایه حتی میتونه جمع کردن مخاطب هایی باشه که به خاطر ارزش محتوایی که تولید کردیم ، عاشق ما و برند ما و محصولات و خدمات ما هستن و به ما همه جور اعتماد میکنن و همیشه و هر جا از ما دفاع میکنن و ما رو به دوستان شون معرفی میکنن.

اما در کنار جمع کردن سرمایه، ما نیاز داریم که به فکر پول به معنای پول کاغذی و صفرهای حساب بانکی هم باشیم  و همه ی ما دوست داریم در نهایت به کمک محتوا بتونیم از این نوع پول هم در بیاریم .

پس اگر مدیر سایتی هستیم که میخوایم برای سایت خودمون تولید محتوا کنیم، زمانی میتونیم حس موفقیت کنیم که تاثیر محتوا نوشتن های حرفه ای مون رو بتونیم توی افزایش رتبه سایت و مخاطب سایت ببینیم و در نهایت با افزایش مخاطب بتونیم محصول یا خدمات مون رو بفروشیم.

و اگر یه فریلنسر تولید محتوا یا کارشناس تولید محتوا هستیم و برای برندها و کسب و کارهای دیگه کار می کنیم هم، زمانی حس موفقیت پیدا میکنیم و باور میکنیم مسیر تولید محتوا رو درست رفتیم که کارفرماها برای ما سر و دست بشکونن و وقت سرخاروندن نداشته باشیم و از طرفی هم هِی به صفرهای حساب بانکی مون اضافه بشه .

پس یه جورایی تو این مرحله از آموزش ها دیگه فصل درو و برداشت از زمین تولید محتواتون هست و دیگه باید وارد قسمت پولسازی از تولید محتوا بشیم.

 

من تو این اتاق یادگیری رایتینا میخوام در مورد روش های پولسازی از تولید محتوا باهاتون صحبت کنم .

قطعا و قطعا روش های پولسازی از تولید محتوا اصلا محدود به این روش هایی نیست که من میگم و شما میتونید حتی میتونید تو این مسیر روش های جدید پولسازی رو کشف کنید .

و من اینجا فقط میخوام اون سرنخ اولیه رو دست تون بدم .

پس بزنید بریم که محتواهامون رو تبدیل به سرمایه و پول کنیم :

 

 

۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام
  وقتتون بخیر
  من در حال گذروندن دوره ی تولید محتوا هستم…این عبارت رو بالای همه ی صفحات رایتینا میبینم :
  سلام . لحظه هاتون سبز و پر انرژی
  شما عضو ویژه ی رایتینا هستید و بدون هیچ محدودیتی به همه ی درس های قفل شده میتونید دسترسی داشته باشید  
  ==

  منتهی بعضی از درس ها قفل هستش…و وقتی وارد صفحه میشم میگه باید عضویت ویژه داشته باشی
  ==
  سوال بعدیم اینه که من یه دوره ی ایمیلی رو هم ثبت نام کردم منتهی هیچ ایمیلی به دستم نرسید

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
فهرست