راهنمای جامع برند سازی شخصی

ما برند تجاری را برای فروش بیشتر و متمایز کردن محصول خودمان از دیگر محصولات مشابه در بازار استفاده می‌کنیم. چه لزومی دارد به عنوان یک شخصیت، با دیگر افراد جامعه یا بازار کار تفاوت داشته باشیم؟ یا بهتر بگویم، چرا نیاز داریم که یک برند شخصی داشته باشیم و اهمیت برند سازی شخصی دقیقا چیست ؟

 ساخت یک برند شخصی متمایز دروازه‌ای به روی فرصت‌های جدید و حرفه‌ای‌تر است.

  • برند سازی شخصی می تواند باعث شود که:
  • فرصت‌های شغلی بهتری به دست آورید.
  • مشتریان و مخاطبان بهتری برای شرکت خود پیدا کنید.
  • بیش از قبل در صنعت شناخته شوید.
  • اگر به دنبال شغل بهتری هستید، باید بدانید زمانی موفق می‌شوید که رئیس شرکت ایده آل شما، متوجه شود که برند شخصی شما دقیقاً همان تکه پازل گمشده در تیمش است یا حداقل می‌تواند بخشی از آن را تکمیل کند. یا اگر می‌خواهید که فروش و همچنین موفقیت کسب و کار خودتان را بهبود ببخشید، بدانید تنها زمانی که مشتریان تمام یا بخشی از برند شخصی شما را مساوی با احساساتی همانند اعتماد، موفقیت بلند مدت و همچنین رضایتمندی بدانند، در کارتان و هدفتان موفق می‌شوید.
  • در دنیای کارآفرینی و بازار کار، هیچ جایی برای یک چهره غریبه دیگر در میان جمعیت عظیم همانند هم وجود ندارد، شما باید بتوانید خودتان را برای بیشتر شناخته شدن توسط مخاطب هدفتان، از دیگران جدا کنید و این کار تنها با برند سازی شخصی امکان پذیر است.
  • ما در رایتینا و راهنمای جامع « برند سازی شخصی » شما را قدم به قدم در مسیر رسیدن به برند شخصی متمایز و موفق همراهی خواهیم کرد.
چگونه چشم انداز برند شخصی مان را خلق کنیم ؟

چگونه چشم انداز برند شخصی مان را خلق کنیم ؟ (پاسخ به 4 سوال + 22 قدم )

نمیدانم شما در حال حاضر جزو کدام دسته هستید؟ آنهایی که در نقطه 0 و ابتدای راه ساختن هستند یا جزو کسانی هستید که توانسته‌اند برند شخصی خود را تا حد ممکن با موفقیت شکل دهند . برای کسانی که چند قدم پیش رفته اند مشخصا نتایج و اثرات آن مثل: دستیابی به موقعیت شغلی بهتر و به طبع آن درآمد و رضایت شغلی بیشتر کسب مشتریان بیشتر و همچنین…

آشنایی با برند سازی شخصی + سرفصل ها و دستورالعمل استفاده از راهنما

آشنایی با برند سازی شخصی + سرفصل ها و دستورالعمل استفاده از راهنما

داستان آشنایی من با برندها در 3سالگی ! پدر و مادرم برایم تعریف کرده اند که زمانی که هنوز فرق سیب‌زمینی و دیب دمینی را از هم تشخیص نمی‌دادم، روزی من را برای خرید به یکی از همین فروشگاه های زنجیره ای مشهور برده بودند و حتما میدانید که این نوع فروشگاه ها پر هستند از انواع و اقسام برندهای متنوع مثلا اگر دنبال خرید یک آبمیوه هستیم قطعا بین…