دوره آموزشی « نقطه شروع » برای یادگیری تولید محتوا

پیش ثبت نام دوره آموزشی « نقطه شروع »

شاید بسیاری از ما این طور فکر کنیم که چون در دوران مدرسه از زنگ انشا متنفر بودیم یا به قولی اصلا استعداد نویسندگی نداریم پس به هیچ وجه نباید وارد دنیای شیرین تولید محتوا شویم .

اما باید بگویم که

این طرز فکر کاملا اشتباه است

برای اینکه یک تولید کننده محتوای حرفه ای شوید حتما نباید یک نویسنده حرفه ای یا رمان نویس مشهوری باشید!

و اتفاقا جالب است که بسیاری از حتی نویسندگان معروف که کتاب های پر فروشی هم دارند نتوانسته اند در سطح وب و تولید محتوای آنلاین و بازاریابی محتوا موفق باشند و بالعکس چه آدم های به ظاهر بی استعداد در نویسندگی که به موفقیت های عجیب و غریب در تولید محتوای آنلاین رسیده اند .

برای اینکه بتوانید یک تولید کننده محتوای حرفه ای و پولساز شوید  فقط باید 1 کار انجام دهید ولی همین 1 کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید .

برای حرفه ای شدن و پولسازی از تولید محتوا فقط کافی است مهارت تولید محتوا را یاد بگیرید و با تکنیک های تولید محتوا آشنا شوید و از دست غول های تولید محتوا در دنیا الگوبرداری کنید.

دوره آموزشی نقطه شروع رایتینا قرار است همه چیز را از صفر ِ 0 به شما یاد بدهد .

دوره آموزشی تولید محتوا

در حال حاضر ما در حال تکمیل محتوای آموزشی این دوره هستیم و تا زمان رونمایی این دوره و شروع ثبت نام و امکان شرکت در دوره

2019/08/08 23:59:59

باقی مانده است .

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید در این دوره شرکت کنید و مهارت تولید محتوا را از پایه یاد یگیرید می توانید پیش ثبت نام کنید تا ما طبق اولویت زمانی ثبت نام بعد از باز شدن دوره به شما اطلاع بدهیم

ما تصمیم داریم بعد از باز شدن دوره برای پشتیبانی بهتر و ارتباط بیشتر با تک به تک شرکت کنندگان دوره و اطلاع از پیشرفت آنها و مشاوره و رفع اشکال و پیگیری حل تمرین ها فقط تعداد محدودی ثبت نام داشته باشیم .

و مشخصا اولویت ثبت نام و شرکت در دوره با افرادی است که پیش ثبت نام کرده اند .