بانک ایده تولید محتوا برای رستوران و کافی شاپ

فهرست محتوایی

1

طراحی منو برای کافی شاپ

برای موفق بودن در هر کسب کاری ، باید عوامل مختلفی را در نظر داشته باشیم. همه ی ما با این مسئله روبرو شدیم که در یک محل ، دو نفر یک نوع کسب و کار راه اندختن ، ولی یکیشون به قول معروف پول پارو میکنه در حالیکه برای اون یکی هیچ خبری نیست! عوامل مختلفی باعث این تفاوت میشه. حتی طراحی یک منو برای کافی¬شاپ باید خیلی دقیق و با در نظر گرفتن تمام نکات ظریف باشه. این موضوع برای مقاله میتونه جالب باشه.

2

بسته بندی برای حمل لیوان

” هدف ما جلب رضایت شماست .” این شعار رو، بر سر در بیشترمغازه ها دیدیم. یک کاسب موفق باید تمام تمهیدات رو برای مشتری فراهم کنه. یکی از این تمهیدات در نظر گرفتن بسته ی مناسب برای حمل لیوان پر از قهوه یا دیگر مایعات به خارج از کافی شاپه. شما میتونین با ایده های مناسب در این مقاله ،در ذهن مخاطب جرقه هایی ایجاد کنید.

3

پیش بینی در فروش

بیشتر کسانی که میخوان ، کسب و کار راه اندازی کنن ، در پیش بینی خود دچار توهم میشن! اونا در رویاهای خودشون صفرهای حساب بانکی رو میبینن که روز به روز اضافه میشه. یکی از راهها برای رسیدن به همچین رویایی ، جمع آوری اطلاعات میدانی است. در این مقاله با ارائه راهکارهایی برای این موضوع ، راهنمای خوبی برای مخاطب باشید.

4

کمک گرفتن از دیگران

صرفه جویی در هزینه مهمترین اصل در هر نوع کسب و کار است، اما نه در تمام کارها! در بعضی از امور باید از دیگران کمک بگیریم و هزینه کنیم و کار رو به کاردان بسپریم. این اصل رو بیشتر در مقالتون توضیح بدین.

5

طراحی سقف یک کافی شاپ

شاید خیلی وقتا اهمیتی برای سقف در طراحی محیط قائل نشیم. در صورتیکه دکوراسیون سقف یک کافی شاپ و یا رستوران ، میتونه طوری در ذهن مهمانها بمونه که بارها به اون محیط برگردن. ضرورت طراحی سقف میتونه مقاله ی خوبی بسازه.

6

آیا نور سبزبرای زمان غذا خوردن مناسبه؟

نور و رنگ، میتونه اثرات مثبت و منفی داشته باشه. خصوصاً اگر کاربرِ اون محیط برای صرف غذا اومده باشه.
مطالعه اثر رنگ ها برای کسی که قصد راه اندازی کافی شاپ و یا رستوران داره خیلی ضروریه. در این مقاله به اثرات نور سبز برای این مکان ها بپردازین.

7

طراحی حماسی برای رستوران

یک طراحی خوب ، مشتریان زیادی رو به ارمغان میاره. طراحی حماسی،در کنار عوامل دیگه ، میتونه مشتری ها
رو به رستوران معتاد کنه . شما میتونید در این مقاله ، طراحی حماسی رو کاملا برای مخاطب خود تشریح کنین تا در کنار خدمات عالی ، بتونن به موفقیت بزرگ دست پیدا کنن

8

آسیاب صنعتی قهوه

شاید باورتون نشه که این وسیله میتونه در جذب مشتری نقش داشته باشه.چطور میتونه؟ بهتره در این مقاله ، دلیل این موضوع رو توضیح بدین و در انتخاب یک آسیاب خوب و مناسب ، مخاطب خودتون رو راهنمایی کنید.

9

سیستم سرمایشی برای کافی شاپ

یکی از اقلام مورد نیاز هر کافی شاپ ، یخچال است. انتخاب سیستم سرمایشی ، به عوامل مختلفی بستگی داره. یکی از این موارد میزان فضایی است که در اختیار هست و …موارد دیگه ای که میتونه یک مقاله خوب و مفید رو برای کسانی که در حال راه اندازی یک کافی شاپ هستن ، بسازه.

10

سیستم امنیتی

نیاز به سیستم امنیتی برای هر واحد تجاری لازم و ضروریه. در نقشه ی راه برای برپا کردن یک کافی شاپ ، حتما باید سیستم امنیتی مناسب ، در نظر گرفته بشه. یک راهنمای مفید میتونه به انتخاب سیستم امنیتی مناسب کمک کنه.

11

کافه و کافی شاپ

شاید بیشتر ما این دو واژه رو مترادف هم به کار ببریم . آیا واقعاً تفاوتی وجود داره ؟ نظر شما چیه ؟ واژهای کافه و کافی شاپ هر کدوم به یک نوع کسب و کار اشاره دارن. با نوشتن این مقاله اونها را معرفی و تفاوت ها را بیان کنین.

12

مطالب مرتبطی که پیشنهاد میشه مطالعه کنید!

مشاهده فهرست محتوایی
فهرست