چگونه توجه مخاطب را به محتوا جلب کنیم؟ مهندسی رفتار مخاطب
چگونه یک هکر روانشناسی در تولید محتوا شوید ؟

دانلود کتاب “چگونه یک هکر روانشناسی در تولید محتوا شویم ؟” (خلاصه کتاب + برگه تقلب)

این روزها مخاطبین همه کسب و کارها هوشمند شده اند و با توجه به بازار پررقابت امروز با هر راهکار کلاه سیاه و حقه و فریبی نمی توان مخاطب را وادار به اقدام و خرید کرد . از طرفی هم نمی توانیم دست روی دست بگذاریم و در انتظار ورشکستگی بنشینیم ، بلکه برای هر مشکل و مساله ای باید راه حل خودش را کشف کنیم و آن راه حل ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم . این روزها مشخصا یکی از راهکارهای غلبه بر مخاطب بی حوصله و هوشمند، تولید محتوای مطابق با اصول تخصصی روانشناسی و شناخت مخاطب هدف است . اما آیا برای کسب درآمد بیشتر لازم است هر روز چندین کتاب روانشناسی بخوانیم و ماه ها صرف مطالعه روان شناسی به صورت تخصصی بکنیم و فرصت ها را از دست دهیم و بگذاریم رقیبان از ما جلو بیافتند ؟ قطعا این راهکار عملی و سودآوری نیست .

راه کار منطقی و زود بازده مطالعه قوانین و اصول روانشناسی و شناخت پرسونای مخاطب از طریق متن های خلاصه و ساده شده است . در این کتاب الکترونیکی رایتینا ما تمام تلاش خود را کرده ایم که ۸ راهکار هک روانشناسی برای تولید محتوای حرفه ای را از جدیدترین منابع گرد آوری کنیم ، ترجمه کنیم و مطالبی را هم از تجربیات شخصی خودمان به آنها اضافه کنیم و در اختیار شما بگذاریم . در کتاب ها و مقالات بعدی به صورت تخصصی در مورد این موضوع جذاب و درآمدزا بیشتر صحبت خواهیم کرد .

برای بهتر شدن کار، خوشحال می شویم هر پیشنهاد و انتقادی که دارید با ما در قسمت کامنت ها در میان بگذارید تا در کتاب ها و مطالب بعدی آنها را اعمال کنیم . همین طور اگر سوال خاصی دارید، به عنوان نمونه در مورد موضوع هک روانشناسی و یا هر موضوع خاصی در تولید محتوای حوزه کاری تان ، که دوست دارید در رایتینا در مورد آنها مقاله یا کتابی گذاشته شود در قسمت نظرات بنویسید تا در اولین فرصت کتاب و مقاله مورد نظر روی سایت قرار گیرد و اختصاصا به ایمیل شما هم ارسال شود .

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی

چگونه یک هکر روانشناسی در تولید محتوا شوید ؟

دانلود خلاصه کتاب

خلاصه کتاب الکترونیکی

دانلود برگه تقلب کتاب

برگه تقلب کتاب الکترونیکی

This Post Has 7 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *